Kemon Lunex Ultra Cream 300ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kemon Lunex Ultra Cream 300ml 

Özellik

Düşük oksidan seviyesi ile mükemmel açma sağlar. Doğal ve renklendirilmiş saçlarda uygulama yapılabilir. Maksimum kozmetik etki ile elde edilen sonuçlar sağlar. Kafa derisi üzerinde kaşınma yanma yapmadan açma özelliği sağlar. Tüm aydınlatma teknikleriyle kullanılabilir. Dip açmalarda platine kadar,boyalı saçlarda 4-6 tona kadar açma özelliği sağlar
Uygulama
Dip açma işlemlerinde sadece 10 vol ve 20 vol kullanılmalıdır. 1+1 oranında karıştırılır. Boyalı saçlarda 30 vol ve 1+1,5 oranında kullanılmalıdır.

 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...