Davines The Century Of Light Progress Toz Saç Açıcı 800gr

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Davines The Century Of Light ProgressToz Açıcı  800gr 8004608261940
Akıl ve Bilimin en önemli toplumsal değerler olarak kabul edildiği Aydınlanma Çağından esinlenen Işık Yüzyılı, Davines'in araştırma ve geliştirme yoluyla temelde bilime dayalı ürünler geliştirmeye olan bağlılığının bir ifadesidir.

Gelişmiş formülasyonu, olağanüstü sonuçları ve saç yapısına ve saç derisine tam olarak saygı gösterme yeteneği sayesinde, Century of Light ağartma sistemi, birinci sınıf aydınlatma hizmetleri için yeni bir standart belirler. Bu formülasyonlarla çalıştıktan sonra saçın sağlıklı görünümü ve kalitesi tartışılmaz.
Kısmi veya tam aydınlatma teknikleri için çok amaçlı birinci sınıf bir ağartma tozu. Eşsiz Saç Koruyucu Güçlendiricimiz ile zenginleştirilmiş, saç yapısını korurken hassasiyeti ve yüksek aydınlatma gücünü garanti eder.
Bu Ürün  Karakter Medya  Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir  
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...