Davines The Century Of Light Tolerance Saç Açıcı Yağ 900ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Davines The Century Of Light Tolerance Saç Açıcı Yağ 900ml 8004608261964

Hafif tonlarda saç açma işlemleri için tasarlanmıştır.Saçlarda sıcak tonlarda açma işlemi gerçekleştirir.Kafa derisinde saç uçlarına kadar saçın tamamında kullanıma uygundur.Dermatolojik olarak test edilmiştir.Amonyaksız formülü ile saça ve size zarar vermez.Kokusuzdur, jel bir yapıya sahiptir.Profesyonel kullanım içindir uygundur.

Davines The Century Of Light Tolerance Amonyaksız Saç Açıcı Yağ Oksidan Seçimi
10 Volüm Oksidan: Saçın 1 ton açılmasını sağlar.
20 Volüm Oksidan: Saçın 2 ton açılmasını sağlar.
30 Volüm Oksidan: Saçın 3 ton açılmasını sağlar.

Davines The Century Of Light Tolerance Amonyaksız Saç Açıcı Yağ Hazırlanışı
Ürün 1:2 oranında çalışmaktadır.

Örneğin 30 ml Davines The Century Of Light Tolerance Amonyaksız Saç Açıcı Yağ için, 60 ml Davines A New Colour Oksidan kullanmalısınız.

   Kullanımı
Hazırlanan karışımı, kuru ve yıkanmamış saça uygulayın.İstediğiniz etkiye göre, yaklaşık 40 dakika ürünü saçta bekletin.Saçınızı 5 dakikada bir kontrol ederek ideal açma seviyesine ulaştığınızda saçı yıkayın.Tüm saça uygulama işlemlerinde saçı sarmayın ve toplamayın, serbest bırakın.

Ürünü kullanmadan önce ürün ambalajı üzerinde yazan talimatları mutlaka okuyun.Bu ürün yalnızca profesyonel kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır.Hassas ve tahriş olmuş saç derisinde, yıpranmış saçlarda veya alerjik bünyelerde kullanıma uygun değildir.
Ürün sadece saç için geliştirilmiştir, kirpik veya kaşta kullanıma uygun değildir.Ürünü kullanımda sırasında uygun bir eldiven kullanın.
Ürünün göz ile temasından kaçının, temas halinde bol su ile yıkayın.İşlem sırasında ve sonrasında kaşıntı, kızarıklık, yanma veya batma olması durumunda ürünü derhal yıkayın ve doktora başvurun.Ürünü ağzı kapalı olarak soğuk ve kuru bir yerde muhafaza edin.Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.
Ürünü kullanmadan önce alerji testi tapın ve 48 saat bekleyin; alerji testi, çok az miktardaki boya ve oksidan karışımı dirseğin iç kısmına, 1 cm’lik alana sürülerek yapılır.
Deri döküntüsü, kızarıklık, kaşıntı veya yanma durumunda derhal durulayın ve ürünü kullanmayın.Bu Ürün  Karakter Medya  Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir  
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...