Wella Creatine Curl N Normal Dayanıklı Saç Perma İlacı 75ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Wella Creatine Curl N Normal ve Dayanıklı Saçlar İçin Perma;
  • Normal ve düzgün olmayan saçlar için kalıcı dalga losyonu bu yoğun losyon, normal veya düzensiz saçlar ve işlenmemiş doğal saçlar içindir.
  • Uzun süreli bir yeniden şekillendirme ve kıvırcık saç sağlar.
  • Kullanılan sarıcının boyutuna bağlı olarak, güçlü bir fırçanın oluşmasına kadar büyük bukleler yaratılabilir. Ağartılmış saçlar ve vurgulanan veya çok gözenekli saçların% 30'undan fazlası için önerilmez.
  • Daha sade ve daha az kıvrımlı parlak saçlar için derin bakım malzemeleri ile zenginleştirilmiştir.

Uygulama:
  • Temizleyici bir şampuanla yıkanmış nemli saçlarınızı ruloların üzerine yuvarlayın. Üzerlerine Wella Creatine + sürün ve paket üzerindeki talimatlara uyun.
  • Tedavi Curl & Wave nötrleştiricinin kullanılmasını gerektirir.


    Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Yükleniyor...