Insight Intech Soft 1B Saç Bakımı Perma Losyonu 400ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Insight Intech Soft Perma 1B

Mükemmel bukleler elde etmek için profesyonel kalıcı sistem. Sisteamin bazlı formülü, serbest amonyak veya tiyoglikolat içermez ve teknik servis sırasında saçı korumaya ve beslemeye yardımcı olan Aminoasidik Kompleks gibi doğal olarak türetilmiş aktif bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Saçlar, köklerden uçlara kadar düzenli, uzun süreli dalgalar ile elastik ve parlak hale gelir. Saçın doğal pH'ını değiştirmez veya ısı kaynakları gerektirmez.
Boyalı ve yıpranmış saçlar için mükemmel ve uzun süre kalıcı bukleler. 

Uygulama

Şampuanlama ve iyice durulamadan sonra, saçı istenilen şekle sahip ruloların etrafına sarın. Pamuk yünü saç çizgisi boyunca yerleştirin. Perm 1B'yi arkadan başlayarak her silindire dikkatlice uygulayın. Bir kapakla kapatın ve 3 dakika aralıklarla kontrol ederek minimum 7 dakika maksimum 15 dakika bekletin. Ilık suyla iyice durulayın, rulo rulo. Havluyu iyice kurulayın ve Nötrleştirici ürününü 10 dakikadan fazla bekletmeden uygulayın. Ruloları saçı çekmeden açın ve nötrleştirici ürünü birkaç dakika bekleterek tekrar uygulayın. Sadece suyla iyice durulayın. Gerekirse, az miktarda saç kremi uygulayın, birkaç dakika bekletin, ardından durulayın.

 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Yükleniyor...