System Smoothen Yumuşatıcı Kıvırcık Saçlar Maskesi 200ml 

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Wella System Professional Smoothen Yumuşatıcı Saç Maskesi 200ml

HEDEF KİTLE
Kıvrılma ve saç dokusunun kontrolü azalır.
Kıvrılma önleyici bir etki arayan asi, kaba ve asi saçları olan müşteriler için. Kontrole ihtiyacı olan kıvırcık saçlar ve şekillendirilmesi zor saçlar için idealdir.

ÜRÜN
Yoğun saç dokusu kontrolü ve yumuşaklığı için lüks haftalık bakım. Pürüzsüzleştir Maskesi uçmayı azaltır, kabarmayı sakinleştirir ve saç yapısını daha uzun süre pürüzsüz tutar.

UYGULAMA
Bir System Professional Şampuanı ile şampuanladıktan sonra, 25g maske kullanın ve kafa derisinden kaçınarak doğrudan saç üzerine bir fırça ile uygulayın. System Professional Professional masaj tekniklerinden biriyle hafifçe masaj yapın ve 5 dakika bekletin. Climazon veya HairSpa bakım etkisini yoğunlaştırabilir ve müşteri konforunu artırabilir. İnfüzyonlarla kullanılırsa, iyice karıştırın ve saça uygulayın. Emülsifiye edin ve iyice durulayın.

 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir 

Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...