Tea Tree Lemon Sage Thickening Saç Şekillendirici Spray 200ml

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Paul Mitchell Lemon Sage Thickening Sprey 200ml

Özellik
Doğal görünümlü hacmini Lemon Sage Thickening Spray® ile nem ve UV ışınlarına karşı korurken. Hafif stil güçlendirici , sıska iplikçikleri pompalamak için çalışır ve hafif, ürün içermeyen bir hisle ekstra kontrol için ince saçları tutar. Sıska telleri pompalar ve taze, ürün içermeyen bir hisle daha fazla kontrol için ince saçları tutar. Pantenol ve koyulaştırıcı bileşenler hacim kazandırırken, yüksek performanslı şekillendirici reçineler kontrol sağlar. Neme dayanıklılık ve UV koruması sağlar. UV Koruması Paraben içermez Renk Güvenli
Uygulama
Temiz, nemli saça püskürtün ve eşit olarak tarayın. Durulamayın. İstediğiniz gibi stil verin.Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...