System Volumize İnce Telli Saç Bakım Maskesi 200ml

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Wella System Professional Volumize Mask 200ml 

Özellik
Daha fazla hacim ve dayanıklılık. Yoğun bakım ve stabilite rejimi gerektiren ince saçlı müşteriler için. Saç yapısını içeriden güçlendiren hacim ve stabilite için yoğun haftalık bakım. Mükemmel bakım performansına sahip formül, saçları ağırlaştırmadan saç lifini güçlendirir.
Uygulama
Bir System Professional Şampuan ile şampuanladıktan sonra, maskeyi kullanın ve baş derisinden kaçınarak doğrudan saç üzerine bir uygulayın. Hafifçe masaj yapın ve 5 dakika bekletin. İyice durulayın.


Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
 
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...