System Luxeoil Cream Elixir Kuru Saç Bakım Yağı 50ml

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Wella System Professional Dia Luxeoil Hero Cream Elixir 50ml

Özellik
Yumuşak serbest akışlı saçlar. Ek pürüzsüzlük gerektiren tüm saç tipleri. İnce saçlarda az miktarda kullanın. Mükemmel yönetilebilirlik ve pürüzsüz sonlandırma için saça lüks bir dokunuş katar. Saç hissinden ödün vermeden hafif bir buğu önleyici etki sağlar. Foto yaşlanmaya karşı korur. Argan, Jojoba ve Badem yağları beslenme ve zenginleştirme sağlar. Enerji dolu ve hızlı yanıt veren saçlar için EnergyCode lipitleri ile.
Uygulama
Üflemeden önce kullanın. Havlu ile kurutulmuş saçlara uygulayın, taraklayın ve en sevdiğiniz şekillendirici ürünle birleştirin. Gerekirse parlaklığı tanımlamak ve arttırmak için kuru saça Rekonstrüktif İksir ekleyin.


Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...