0
Sono Argan Yağ 30ml 

Özellik 
Argan yağı değerlidir ve az çıkarılır, çünkü uzun ve zahmetli bir şekilde el emeği ile üretilir. Asırlardır, Fas'ın Berberi kabileleri tarafından bu yağın kozmetik, tıbbi ve besleyici özellikleri bilinmektedir. Bilimsel çalışmalar da göstermiştir ki, bu yağ, hücrenin canlanmasını, beslenmesini ve saçların diplerine kadar nemlenmesini sağlamaktadır. Sono Argan ürününde kullanılan organik argan yağı, Essaouria (Fas)'da ki bir kadın kooperatifince üretilmektedir. Bu kooperatife destek olmanın çevresel anlamda da önemli bir değeri vardır. Özellikle Argan bitkisinin üretildiği güneydoğu Fas'da, bu bitki çölleşmeye karşı yapılan savaçın bir sembolü haline gelmiştir. Her Tip Saç İçin İnanılmaz Etkiler Mat, cansız saçlara ışıltı ve güç verir. Anında uzun süreli bir yumuşaklık sağlar. Kolay kullanım sağlar ve saçlardaki düğümlenmelere engel olur. Yıpranmış saçları hemen düzeltir. İnce telli saçlara hacim kazandırır. İnatçı ve kalın telli saçların dolaşmasına engel our ve kolay şekil almasını sağlar. UV Işınlarına karşı, tüm saç tiplerini korur. Hafiftir ve saçlarda kalıntı bırakmaz. Çevreye en az derecede etki yapacak şekilde üretilmiştir.
Uygulama
Islak saçlara, saçınızın uzunluğu nispetinde az bir miktar uygulayın. Ürünü saçlarınıza eşit miktarda dağıtmak için bir tarak kullanın ve sonra istediğiniz gibi şekil verin. Durulamayın.
 

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81