0
  • Renk Seçiniz
  • SEPETE EKLE
Selective Professional Colorevo Saç Boyası 60ml 

Özellik 
Oksidasyonlu kalıcı saç rengi kremi. Saçlar üzerindeki  tartışılmaz etkisi ile beyaz saçların kapatılmasında mükemmel sonuç elde etmek için idealdir. Ceraflux Plus – Renk Difüzyon Sistemi’nin yeni teknolojisi, sağlıklı saçları her alana eşit dağıtılmış boya pigmentlerini, parlak renkleri ve dayanıklılığı garanti eder.
Kullanım Şekli
1.Renk Seçimi
Boyanma sonucundaki kalite , ton ve oksidan seçiminin doğru teşhisine bağlıdır. İşlenecek olan beyaz saç yüzdesinin ve tonunun bir değerlendirmesini yapın. Teşhisler ve arzular renk seçimini belirler. Yapılacak çalışma ile ilgili olarak, hacimleri veya oksidan emülsiyonunun %’sini  seçin (tabelaya bakınız) eğer gerekirse, yansımayı değiştirmek için, COLORIVE MIX düzelticisini ekleyin.
2.Karıştırma
 COLOREVO nüansları, COLOREVO OXY oksidan emülsiyonları ile karışım halinde kullanılırlar. Hazırlama: 1+1 [örn:100ml COLOREVO + 100ml COLOREVO OXY 10 hacimler (%3) 20 hacimler (%6) o 30 hacimler (%9)].
Bekleme süresi 30 dakika (uygulamanın özel durumlarına bakın).
COLOREVO  BLOND süper hafifletici
COLOREVO BLOND nüansları, sarışınlarda parlaklık, nötralizasyon ve süper bir ağartma elde etmek  için COLOREVO OXY oksidan emülsiyonları ile karışım halinde kullanılırlar.
Hazırlama: 1+2 [örn:100ml COLOREVO BLOND + 200ml COLOREVO OXY 40 hacimler(%12)].
Bekleme süresi 45 Dakika.
COLOREVO MIX düzeltici
Saf tonlar, istenmeyen yansımaları nötralize etmeye ya da sınırsız renk varyasyonları oluşturmaya imkan sağlar.
Hazırlama: Seçilen nüansa fonksiyonuna uygun bir miktar ilave ediniz. Daha açık olan tondur, küçük olan ise, COLOREVO BLOND dışında, COLOREVO MIX miktarına eklenecek olandır. 9-10 yükseklikteki gölge için, nüanslar koyu tonlarda ve COLOREVO BLOND yüksek miktarlarda iken, kremin toplam miktarına oranla %5’lik bir ekleme tavsiye edilir. Hiçbir durumda %30’u aşmayın. Daha sonra krem toplam miktarını, 1+1 (COLOREVO) ya da COLOREVO OXY oksidan emülsiyonu  ile 1+2 (COLOREVO BLOND) tarzındabir ilişkide karıştırın.
3.Uygulama
Renk uygulamadan önce, daha homojen ve kalıcı bir renk elde etmek amacıyla, ONcare Equalizer Spray ile uzunlukları ve uçları işleyin. Hassas kafa derisi üzerinde lekelerin ve tahrişin olmasını önlemek için WEprotect kullanılması önerilir. Koruyucu krem, ön teknik hizmetler. Karışımı, mükemmel bir homojen krem elde edene kadar kuvvetlice karıştırın. Kuru ve yıkanmamış saçların üzerine, fırça ile uygulayın. Saçtaki mükemmel ıslaklığı elde edebilmek için miktarı yeterince zengin olmalıdır. Ağartma istenen durumlarda, normal boyamada kullanılan miktara oranla daha fazla ürün uygulayın.
Uygulamanın Belirli Durumları
1.İlk uygulama ton üzerine ton yada daha koyu: Renklendirici karışımı homojen bir biçimde, köklerden başlayarak uçlara kadar tatbik edin. Beklemeye bırakın. Durulama işlemini uygulayın.
2.Ağartma ile ilk uygulama: Köklerden itibaren 2-3 cm’den başlayarak saçların uzunluğu ve uçları boyunca homojen bir şekilde karışımı tatbik edin. 15 dakikalık bir bekleme süresinin ardından, aşırı renkleri bir havlu ile alın. Arzu edilen karışımı hazırlayın ve yaklaşık 30 dakikalık (COLOREVO BLOND için 45 dakika) bir bekleme süresi için saç köklerine, uçlarına ve uzunluğu boyunca tatbik edin. Durulama işlemini uygulayın
3.Büyütme Rötuşları: Büyütme yapılacak yere karışımı tatbik edin. 20 dakikalık bir beklemeye bırakın, saç boyalarını ve emülsiyonu için ek olarak bir 10 dakika daha bekleme süresi tatbik edin. Durulama işlemini uygulayın. Beyaz saçların mevcudiyeti halinde, natural seri ile yansıtıcı nüanslardan oluşturulan ikinci bir karışım hazırlayın ve bu 10 dakikalık bekleme süresinin dolmasını müteakip saç boylarına ve uçlarına tatbik edin. 20 dakikalık dinlenmeye bırakın. Durulama işlemini uygulayın.
4.Durulama
Biraz ılık su ilave ediniz ve boyayı saç diplerine ve saça yedirerek hafifçe masaj yapınız. Saçtan boya çıkıncaya kadar bolca durulayınız. Şimdi, saçları ONcare Color Block Spray kullanılması tavsiye edilir. Ciltteki herhangi bir boya kalıntısını çıkarmak için Weclean kullanınız.
Önlemler
Tüm uygulama, manipülasyon, şampuanlama ve son durulama aşamaları boyunca tek kullanımlık yüksek kollu eldiven kullanınız. Bijuteri ürünlerinin vücutta bulunmamasına dikkat edin. Uygulamaya başlamadan önce, saçlardaki bütün metalik objeleri çıkartın. Kına veya metal tuzlar ile işlem görmüş saçlarda kullanmayınız. İstem dışı olarak ciltle veya gözle temas etmesi halinde vakit geçirmeden derhal  bol suyla yıkayın. Düzenli doktor kontrolleri sırasında alerjik reaksiyon maddelerine karşı hassasiyet testi yaptırın. Belirtilen bekleme sürelerini aşmayın.
 

Bu ürün profesyonel kullanım içindir. Sadece danışman kuaför salonlarında, alanında uzman, eğitimli kişilerin uygulaması önerilir. Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yaşanabilecek herhangi olumsuz durumdan firmamız Galatano5.com - Karakter Medya Yapımevi LTD ŞTİ sorumluluk kabul etmez. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir    
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81