Sessİon Label Güçlü Tutuşlu Saç Şekillendirici Sprey 300ml

Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Schwarzkopf Sessİon Label  Güçlü Tutuşlu Saç Spreyi 300ml 

Özellikler

SESSION LABEL'den maksimum kontrol ve kusursuz saçlar sağlayan sıkı tutuşlu bir saç spreyi. Güçlü, kalıcı, kuru bitişli formül, şekillendirmeyi kolaylaştırır ve topuz oluştururken saçı daha kolay yönetilebilir hale getirir. Vegan* saç ürünü. Güçlü tutuş, maksimum kontrol sağlar. Mikro-ince dağılım sağlar. Hızlı kurur. Temizlemesi kolaydır. 

Kullanım 
Kuru saça 30 cm uzaktan püskürtün. 
 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
 
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...