Schwarzkopf Boya Öncesi Koruyucu Saç Losyonu 250ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Schwarzkopf Renklendirme İşlemleri Öncesi Dengeliyici Saç Astarı;
Özellikler;
  • Kökten uca yapısal farklılıkları dengelemek ve saç yüzeyindeki metal iyonlarını nötralize etmeye yardımcı olmak için gözenek dengeleyici.
  • Renk kayması olmadan veya renk veya açıcı performansını etkilemeden tüm renk hizmetleri için tek tip ve eşit renk sonuçları oluşturmaya yardımcı olur.
  • Keratin-Complex, genel olarak eşitlenmiş bir saç şaftı için düzensiz noktaları algılar ve doldurur ve saç telini daha da güçlendirir.
  • MicroPur teknolojisi, safsızlıkları ve metal iyonlarını nötralize etmeye yardımcı olur ve renk solmasına veya kaymasına neden olabilecek eşitsizliklerden sonraki rengin oluşmasını engeller.
Kullanım:
  • Kullanmadan önce çalkalayın.
  • Gözenekli saça bölümler halinde püskürtün, kurumaya bırakın veya gerekirse fönleyin ve ardından her zamanki gibi saç rengini uygulayın. 
 
 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...