0
  • Schwarzkopf Igora Royal Saç Boyası
  • SEPETE EKLE
Schwarzkopf Igora Royal Saç Boyası 60ml

Yoğunlaştırıcılar

0.55, 0.77, 0.88, 0.89 ve 0.99 tonları tüm zeminlerde moda tonların yoğunluğunun arttırılması için kullanılır. Seçilen tona ilave olarak boya karışımına eklenir, direkt saça uygulanmaz. Karışımı hazırlamak için metal olmayan bir karışım kabı ve karıştırıcı kullanın. Uygulayacağınız işleme uygun oksidanı seçin. Hedeflenen rengin yoğunluğuna göre, seçtiğiniz boyanın en fazla %50'si kadar yoğunlaştırıcı rengi karışıma ekleyin. Boya ve yoğunlaştırıcının toplam miktarı kadar oksidan ilave edin. Pürüzsüz bir doku elde edinceye kadar karıştırın. Yıkanmamış ve kuru saça uygulayın. 30-45 dakika saçta bekletin. Durulanıp şampuanlanır.
 
Pastel Tonlar

9,5 renkleri pastel tonları ifade eder. Yarı saydam pigment yoğunluğuna sahiptir. Kişiye özel renk tasarımı ve beyaz rötuşlama işlemlerinde kullanılabilir. Açma işleminden sonra saçta oluşan istenmeyen tonların nötralize edilmesini sağlar. 9 seviyesindeki zeminlerde ve daha önceden açılmış saçlarda kullanılır. Yalnızca Igora Royal 10 Volum Oksidan ile 1:1 oranında karıştırılmalıdır. İstenilen renk yoğunluğuna bağlı olarak 5-30 dakika saçta bekletin. Daha fazla pastel sarı renkler için Açıcı renkler ile karıştırılarak kullanılabilir.
 
Uyarılar
Kutu içerisinde sadece 1 tüp boya vardır. Karışımı hazırlamak için ihtiyacınız olan oksidanı ayrıca satın almanız gerekmektedir. Profesyonel boyalar sadece saç boyamak için tasarlanmıştır. Kirpik, kaş, sakal, bıyık gibi farklı kullanımlar için uygun değildir. Karışımı hazırlamak ve uygulamak için metal olmayan ürünleri tercih edin. Boyama esnasında metal aksesuar (klips, toka, pens, tarak..vb) kullanmayın. Tüm boyama işlemlerini yıkanmamış, kuru saça uygulayın. Uygulama boyunca tek kullanımlık koruyucu eldiven ve boyanın etrafa dağılmasını engellemek için koruyucu önlük kullanın. Tavsiye edilen bekleme süresini aşmayın. Saç rengi, boyanın saçta kalma süresiyle doğrudan etkilidir. Gereğinden az saçta kalan boyalar istenilen sonuçları vermeyeceği gibi gereğinden fazla saçta bekletilen boyalar da yine olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Saç boyaları nadiren alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Bu gibi durumları engellemek için muhakkak duyarlılık testini yapın. Hazırlayacağınız ufak miktar karışımı, kulak arkası veya dirsek içini temizleyip kuruladıktan sonra sürün. 48 saat boyunca gözlemleyin. Alerjik reaksiyon gözlenirse boyayı kesinlikle uygulamayın. Hassas ve irite olmuş saç derisinde veya patolojik rahatsızlıklar (egzama, sedef gibi) sonucu hasar görmüş saç derisine uygulamayın.
 
Bu ürün profesyonel kullanım içindir. Sadece danışman kuaför salonlarında, alanında uzman, eğitimli kişilerin uygulaması önerilir. Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yaşanabilecek herhangi olumsuz durumdan firmamız Galatano5.com - Karakter Medya Yapımevi LTD ŞTİ sorumluluk kabul etmez. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81