0
Schwarzkopf Blondme Premium Developer 30 Vol. %9 Oksidan 1000ml 

Blondme Renklendirme ve Açma ürünleriyle kullanıldığında maksimum performans ve gelişmiş bakım sağlar. Oksidan, boyanın aktif olmasını sağlayan sıvı, kremsi oksidandır.

Özellik
Schwarzkopf Blondme boya çeşitleriyle birlikte kullanılması için tasarlanmıştır. Renklendirici ve açıcı ürünlerle kullanılmak için tasarlanmıştır. İçerdiği yüksek miktardaki mineral yağ ile boyayla hızlıca karışır ve boyanın daha etkili olmasını sağlar. Saçın nem dengesini korur, saça parlaklık ve yumuşaklık katar. Oksidan seçimi: %2, 7 Volume Oksidan: Yarı kalıcı boya uygulamaları için uygundur. %6, 20 Volume Oksidan: Koyuya boyama, tonlama ve 1 tona kadar açığa boyama işlemlerinde uygundur. %9, 30 Volume Oksidan: Saçları 2-3 tona kadar açmak için uygundur. %12, 40 Volume Oksidan: Saçları 4-5 tona kadar açmak için uygundur.

Bu ürün profesyonel kullanım içindir. Sadece danışman kuaför salonlarında, alanında uzman, eğitimli kişilerin uygulaması önerilir. Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yaşanabilecek herhangi olumsuz durumdan firmamız Galatano5.com - Karakter Medya Yapımevi LTD ŞTİ sorumluluk kabul etmez. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir   

 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81