Proraso Wood Spice Tıraş Öncesi Kremi 100ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 Proraso Wood & Spice Tıraş Öncesi Kremi 100ml
Proraso Wood & Spice Tıraş Öncesi Kremi, geleneksel tıraş için özel olarak tasarlanmış formülü ile tıraş öncesi cildi nemlendirip sakalı yumuşatarak  yüzünüzü tıraşa hazırlar. Sıcak sedir ağacının ve baharatların karışımıyla ortaya çıkan maskülen kokusu sizi kendine bağlayacaktır. 
 
Tüm sakal ve cilt tipleri için uygundur. 
 
Proraso ürünlerinin formülleri, minimum %80 doğal içeriklerden oluşmaktadır. Paraben, silikon, mineral yağ, SLS, yapay renklendirici ya da koruyucular içermemektedir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.


        Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Yükleniyor...