0
Proraso Post Shave Stone Şap Taşı 100gr
Özellik
% 100 doğal Özellikle Akdeniz bölgesinde antik çağlardan beri kullanılan şap taşı olarak Dünya'nın çeşitli bölgelerinde bulunan mineral tuzudur. Sentetik ve tehlikeli olarak kabul edilen Amonyum şap ile karıştırılmamalıdır. Şap Taşı özelliği ile cilt kırmızı lekeleri ve tahrişleri gidermek için mükemmeldir. Aynı zamanda akneye karşı bir çözümdür ve parlak bir güzellik etkisi için yüzünüze ıslak taş ile masaj yaparak günün herhangi bir zamanı kullanın. Terlemeye karşı şap, mineral tuz tozu küçük bir katman bırakır. Bu toz artık epidermis kapaklarını ve gözenekleri engellemeden, cilt ile temas eden bakterileri öldürür. kıyafetler üzerinde iz bırakmaz ve kokunuzu değiştirmez. 

Özellikleri
Şap taşı, tıraş olduktan sonra doğal bir özellikleri ile şap taşı tıraş için gerçek bir müttefik haline gelir. kesikler, kızarıklık, tahriş, yanıklar...). Islak taze tıraş derisi üzerine uygulanan şap taşı muazzam bir verimlilik sağlar. Şap Taşı inanılmaz bir fiyata günlük kullanım için vazgeçilmez doğal bir üründür. 100gr taş size kolayca bir yıl yeter.

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81