Proraso Aloe Vera E Vitamini Tıraş Köpüğü 300ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Proraso Aloe Vera Ve E Vitamini Tıraş Köpüğü 300ml
 
Özellik
Geleneksel tıraş konusunda neredeyse bir asırlık tecrübeye sahip İtalyan Proraso firması sakal ve bıyık bakım ürünleri serisini yenilemiştir. Proraso ürünleri geçmişten bugüne şekil olarak çok değiştiyse de içerik olarak pek değişmemiş, ürünler hala doğal içerikler kullanılarak ve geleneksel metotlara bağlı kalınarak özenle üretilmektedir. Aloe Vera Ve E Vitamini Tıraş Köpüğü Cildi nemlendirir Tıraş öncesi ve sonrası cildi yumuşatır ve korur. Cildi nemlendirir, yumuşatır ve pH dengesini bozmaz. Tahrişten korumaya yardımcı olur. 
Aloe Vera Ve E Vitaminde. Silikon yok. Mineral yağ yok. SLS yok. Yapay renklendirici yok.
Uygulama
Tıraş köpüğünü tıraş etmek istediğiniz bölgeye masaj yaparak uygulayın.Daha etkili bir sonuç elde etmek için Proraso 'Aloe Vera Ve E Vitamini' serisi ürünleri ile kullanıma uygundur.
 
 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
 
 
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Yükleniyor...