Paul Mitchell Super Skinny Smoothing Saç Serumu 25ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Özellik
Paul Mitchell®'den Super Skinny® Serum ile saçları daha kısa sürede kurutun. Bu en çok satan patlatma astarı, kurutmayı hızlandırmaya yardımcı olarak ipeksi pürüzsüz sonuçlar elde etmenizi sağlar. Neme dayanıklı formül, kütikülü koşullandıran ve kapatan hafif silikonlar içerir ve her türlü hava koşullarında saçları kıvrılmadan bırakır. Sadece bir pompayı ellere sürün ve pürüzsüz, parlak teller için kurutmadan önce temiz, nemli saçlara uygulayın.Telleri yumuşatır, koşullandırır ve mühürler, böylece saçları her türlü havada ipeksi, parlak ve kabarık bırakır. Hafif silikonlar saçı pürüzsüzleştirir, yumuşatır ve ek parlaklık ile kapatır. Kurumayı hızlandırır, böylece daha kısa sürede ipeksi pürüzsüz sonuçlar elde edersiniz. Paraben içermez Glütensiz Vegan Renk Güvenli


Uygulama
Bir pompayı ellere sürün ve uçlardan başlayıp kafa derisine doğru çalışan nemli saça uygulayın. İstediğiniz gibi stil verin. Çok konsantre.

Bu ÜrünKarakter MedyaEntegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...