0

Paul Mitchell Freeze and Shine Super Spray 250ml


Özellik
Her saç yapısına uygun yapısıyla dolgunluk, parlaklık ve çok güçlü tutuşla saçı şekillendirmenizi sağlar. Güçlü tutuşuyla saça verdiğiniz şekli uzun süre korumasına yardımcı olur. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. Saçı kurutmaz, nem kaybına mani olur. Saçı ağırlaştırmaz ve saç yüzeyinde kalıntı, tortu bırakmaz. Yıkamayla saçtan kolayca arınır. Jojoba yağı; saçın yumuşak ve aşırı derecede parlak olmasını sağlar. Aloe Vera; güçlü nemlendirici ve besleyici özelliklere sahiptir. Saçı kırılmaya ve kurumaya karşı korur. Su yosunu; saç derisini ve saçı tazeleyerek canlılık katar. Biberiye özü; saçı güçlendirir, nemlendirir ve dolgunlaştırır. Antiseptik özelliği vardır. Saçta oluşan yaşlanma belirtilerini giderir. Saçın daha genç, canlı görünmesini sağlar. Esansiyel yağlar bakımından zengin antioksidan etkilidir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. 
Uygulama
Kuru veya nemli saça uygulayın. Maksimum hacim elde etmek için krepe sonrasında, saç derisine yakın bölgelere püskürtün. Abiye ve gelin başı topuzları için kullanımı idealdir. Durulama yapmayın.


BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81