0

Paul Mitchell  Color Care Color Protect Daily Conditioner 300ml

Özellik
Boyalı ve Hassaslaşmış Saçlar İçin Bakım Kremi  Saçın karışmasını önler ve onarır Saç karışmasını önleyen ve tarama kolaylığı sağlayan günlük kullanıma uygun renk koruyucu saç kremi. Renklendirme işlemi görmüş saçları koruması ve onarması için tasarlanmış olup saç renginin ömrünü uzatır. Boyalı ve hassaslaşmış saçlar için canlılık, parlaklık. Ayçiçeği özleri sayesinde UV koruması sağlar ve saç rengini uzun bir süre korur. Saçın Karışmasını Önler ve Onarır – Saç karışmasını hızlı bir şekilde çözer ve saça inanılmaz bir yumuşaklık sağlar. Bitkisel proteinler ve pantenol gibi zengin içerikler renklendirme işlemi uygulanmış saçı güçlendirirken aynı zamanda nemlendirir. Korur – İçeriğindeki ayçiçeği özlerin gücü sayesinde saç rengini uzun süre korur, solmasını önler ve UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruma sağlar. Nemlendirir ve Parlaklık Verir – Güçlü nemlendirici maddeler ve bitki özlerinin güçlü bileşimi nemi artırarak saç parlaklığını yoğunlaştırır. 
Uygulama
Şampuan sonrasında saç boy ve uçlarına uygulayın, 2 dakika bekleyin ve durulayın. Düzenli olarak Color Protect Daily Shampoo ile kullanılması tavsiye edilir. Günlük kullanım için uygundur.


BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81