0

Organic Power Build Onarıcı Saç Kremi 1000ml

Özellik
Power Build, yıpranmış saçlar için protein ve nem veren ürün serisidir. Yıpranmış ve hasarlı saçlar için ekstra koruma sağlar. Zayıf saçları ağırlaştırmadan yeniden yapılandırır ve güçlendirir. Nem kaybını gidererek saçın doğal nem seviyesini yeniden kurar. İnce telli, boyalı, yıpranmış saçlar ve yağlı ciltler için uygundur. Saçları ağırlaştırmadan yeniden yapılandırır ve güçlendirir. Saça hacim katarak daha dolgun görünmesini sağlar. Saçların kolay açılmasını sağlayarak taramalara bağlı saç yıpranmalarını engeller. UV koruma kalkanı sayesinde saçı güneşin zararlı etkilerine karşı koruma altına alır. Boyalı saçlar için renk koruması sağlar. İçeriği tamamen sertifikalı organik ürünlerden oluşmaktadır. Paraben içermez. SLS içermez. Organic Care Sistem Serisi, hayvansal ürünler içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Yıpranmış ve onarıma ihtiyaç duyan tüm saç tipleri için günlük kullanıma uygundur. Ayçiçek yağı; polifoneller ve ışık alıcılar bakımından zengindir. Işığa karşı doğal bir koruyucudur, oksitlenme sürecini yavaşlatır ve serbest radikallerin oluşumunu engelleyerek saçın morötesi ışınlardan ötürü yapısal zarar görmesini engeller.Hidrolize buğday proteini; saç etrafında koruyucu bir film oluşturarak saçı dış etmenlerin zararlarına karşı korur. Pantenol; saça nem ve parlaklık kazandırır.
Uygulama
Organic Power Build Onarıcı Şampuan ile saçınızı yıkayıp durulayın. Havluyla saçtaki ıslaklığı alarak nemli saçın boy ve uçlarına masaj yaparak uygulayın 3-5 dakika boyunca bekletin.İyice durulayın.
 

BU PROFESYONEL TEKNİK BOY BİR ÜRÜNDÜR. BU ÜRÜNLER, SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA KULLANILMALIDIR TEKNİK BOY ÜRÜNLERİN KULLANIM SÜRESİ UZUN OLDUĞUNDAN BU SÜRE İÇERİSİNDE SAÇLARINIZIN İHTİYACI DEĞİŞEBİLİR EV KULLANIMI İÇİN TERCİH EDİLMESİNİ TAVSİYE ETMİYORUZ. 
ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81