0
Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Şampuan

Özellik
Boyalı saçlar için özel koruma sağlayan bakım şampuanı. Boyanın uzun süre ilk günkü canlılığını ve rengini korumasına yardımcı olur. Sülfatsız içeriğiyle saça nazikçe dokunuşta bulunurken uzun süreli renk koruması sağlar. Renk tonlarını belirginleştirerek solmasını ve akmasını engeller. UV koruma kalkanı sayesinde, güneşin saç yüzeyindeki yıpratıcı etkilerine mani olur. Boya işlemi sonrası saçın ihtiyaç duyduğu tüm onarım ve besinleri sağlar. Boyalı saçların uzun süre yumuşak ve parlak olmasını sağlar. Tüm saç tipleri için kullanılabilir. Antioksidanlarla geliştirilen içeriği, saçı korur ve beslenmesine yardımcı olur. Özel keratin katkısı saçı onararak yumuşak ve bakımlı görünmesini sağlar.

Uygulama
Nemli saça masaj yaparak uygulayın. İyice durulayın. Gerekirse işlemi tekrarlayın. Nashi Life Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Krem ile günlük bakımınıza devam edin.


Nashi Life Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Krem 200ml

Özellik
Boyalı saçlar için özel olarak geliştirilen renk korumasıyla saçın uzun süre canlı renklere sahip olmasına yardımcı olur. Rengin saçta uzun süre tutunmasını sağlarken akmasını ve solmasını engeller. UV koruyucu kalkanı ile güneşin zararlı etkilerine karşı saçı korur. Kolay taranan, yumuşak ve uzun süre parlaklığını koruyan saçlar oluşturur. Boyalı tüm saç tipleri için kullanılabilir. Günlük kullanıma uygundur.
Uygulama
Nashi Life Boyalı Saçlar İçin Renk Koruyucu Şampuan ile saçınızı yıkayıp durulayın. Nemli saçın boy ve uçlarına uyguladığınız kremi etki etmesi için 2-3 dakika bekletin. İyice durulayın.

 
 
BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 
 

 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
Whtsp

+90 530 734 85 81