0

Nashi Argan Easy Beauty Extender 250ml 

Özellikler
Saçınızı dönüştürmek için sadece 5 dakika mı? Birçok kadın asla saçlarına istedikleri gibi bakacak zamanları yoktur ve birçoğu kuaförün salon hizmetlerinin etkilerini ve faydalarını uzatmak için evde olmasını ister ve… yeni bir çözüm mümkün olsaydı? Easy Beauty Extender, bir rekonstrüksiyonun etkinliğini tedavi hızında birleştiren devrim niteliğinde bir formüle sahip yenilikçi güzellik aktivatörüdür. Saç bakım hattının zaten birçok ürününe katılır. Saç ampullerinden derinlemesine nüfuz eden, böylece parlaklık ve elastikiyet eksikliğini kesintiye uğratan, lifleri entegre eden ve saçı koruyan bir nemlendirici, onarıcı, canlandırıcı ve dolgunlaştırıcı aktif bileşenler konsantresi. Yenilenen lifler katlamayı daha uzun tutacak ve sadece değil: renk veya renk bozulmasından önce gerçekleştirilen bu hizmetlerin güzelliğini daha uzun süre dayanacaktır.
Uygulama
Her servisten önce yıkanmamış saçlara uygulayın.Saçları büyük kilitlere ayırmadan ve saçın iyi olduğundan emin olmadan önce 10 cm mesafeden buharlaştırın.Tırmadan veya fırçalamadan saçınızı tamamen kurutun. istenen hizmet ile. nemlendirilmiş


BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81