0
  • Renk
  • SEPETE EKLE
Matrix ColorSync Power Cools 90ml

Özellik
Matrix havalı Demi-kalıcı kül tonları, kalibre edilmiş pirinç nötralize edici boya kombinasyonları ile buzludan dumanlıya kırmızı veya pirinç riski olmadan denemenizi sağlar. Amonyak içermeyen, pirinç nötralize edici boya kombinasyonları, her gölgenin tona sadık kalmasını sağlar ve uzun süreli saf serin tonlar sağlar. Kül kül tonları, henüz en havalı külümüz için nihai pirinç nötralizasyonu sağlamak için kalibre edilmiş mavi boyalardır. Menekşe kül tonları, uzun ömürlü serin tonlar için nihai pirinç nötralizasyonu sağlamak üzere kül arka planına sahip kalibre menekşe tonlarıdır. Kırmızı veya pirinç riski olmadan buzludan dumanlıya kadar deney yapın. İyileştirilmiş saç durumu: 20 şampuana kadar 2 kat daha fazla bakım Yeniden büyüme alanından sonuna kadar renk bile: Düzgün renk birikimi için 2 kat daha fazla seramid bile manikür Pirinç Nötrleştirici boya kombinasyonları, her gölgenin gerçek tonda kalmasını ve daha uzun süre dayanmasını sağlar . Üstün boya kalibrasyonu, Matrix portföyündeki en havalı sonuçları sağlar Power Cools Boyalar uzun süre kalıcı saf serin tonlar sağlar. Geliştirilmiş giyilebilirlik fazla mesai:% 100 oksidatif boyalar solmaya karşı dayanıklıdır ve tonlara sadık kalır.
Uygulama
Color Sync tonları, Socolor tonlarını eşleştirmek ve yenilemek için mükemmel şekilde kalibre edilmiştir. Orta uzunlukları ve uçları yenilemek için kullanın. ColorSync renk tonlarının eşit kısımlarını matrix 10 Volume Cream Developer ile karıştırın ve 20 dakikaya kadar işlem yapın. Orta uzunlukları ve uçları yarı kalıcı bir gölgeyle yenilerken, uçların gözenekliliğine ayarlamak için 1 seviye çakmak kullanmanızı öneririz. ColorSync daima 10 Volume Matrix Cream geliştiricisi ile karıştırılır.


Bu ürün profesyonel kullanım içindir. Sadece danışman kuaför salonlarında, alanında uzman, eğitimli kişilerin uygulaması önerilir. Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yaşanabilecek herhangi olumsuz durumdan firmamız Galatano5.com - Karakter Medya Yapımevi LTD ŞTİ sorumluluk kabul etmez. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir   

 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81