0
Maria Nila Pure Volume Hacim Maskesi 250ml 

Özellik
Maria Nila Hacim Maskesi; ince teli, güçsüz ve hacimsiz saçlar için geliştirilmiştir. Saça derinlemesine etki eden maske, saç tellerini destekleyerek daha dolgun bir görünüm oluşturur. Ağırlık yapmayan özel yapısı, uzun süreli hacim etkisi sağlar. İçeriğindeki B5 vitamini ile saçın hacmini uzun süre korur. Geliştirdiği renk koruyucu sistem ile renk kayıplarını minimuma indirir. Yıkama, ısı ile şekillendirme ve güneş ışınlarının sebep olduğu hasarlara mani olur. Saçları yumuşatarak pürüzsüz ve ipeksi bir yüzey oluşturur. Sülfat ve paraben içermez. %100 vegan içeriğe sahip olan Maria Nila ürünlerinin hiçbirinde hayvansal içerikler bulunmamaktadır.
Uygulama
Maria Nila Pure Volume Sülfatsız Hacim Şampuanı ile saçınızı yıkayıp durulayın. Maskeyi nemli saçın boy ve uçlarına uygulayın. Etki etmesi için 3-5 dk bekletin. İyice durulayın. Daha yoğun etki sağlamak için 5-10 dakika boyunca beklettikten sonra saçı durulayın ve işlemi Maria Nila Pure Volume Hacim Kremi uygulayarak sonlandırın.

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81