0

Loreal Studio Blond Multi Techniques Toz Saç Açıcı 500gr 

Özellikleri
8 tona kadar açma özelliğine sahip güçlü bir açıcıdır. Çoklu tekniklerde kullanmak için idealdir. Yüksek nötralizasyon gücü sayesinde istenmeyen yansımalara izin vermez. Formülü, pro-keratin ile zenginleştirilmiştir. Koku seviyesi minimuma indirilmiştir. Açık balyaj, kapalı röfle veya saçın tümünün açılması için kullanılabilir. Saç açma işlemi profesyonel bir uygulama olduğu için sadece uzman kişilerce uygulanması tavsiye edilir. Oksidan Seçimi Sadece Klasik Loreal Oksidanlar ile kullanılması tavsiye edilir. Kapalı röfle ve komple açma işlemlerinde 20 veya 30 volum oksidan tercih edilmelidir.
Açık balyaj işlemlerinde 20, 30 veya 40 volum oksidan tercih edilebilir. Karışım Açık balyaj için 1+1 Kapalı röfle için1+1,5 Saçın tümüne yapılan uygulamalar için 1+3 oranında karışım hazırlanır. 
Uygulama
Uygulama esnasında tek kullanımlık eldiven kullanın. İstenen kıvamı sağlayabilmek için karışımı, metal olmayan bir kap içerisinde hazırlayın. Açıcıyı, kuru ve yıkanmamış saça uygulayın. İstenilen açma derecesine göre 30-50 dk boyunca bekletin. 5 dakikada bir kontrol ederek ideal açma seviyesine ulaştığınızda saçı yıkayın. Kapalı röfle ve saçın tümüne uygulama yapıldığında ısı uygulamayın.
Saçın tümüne uygulandığında saçı örtmeyin ve serbest bırakın. Bekleme süresi sonunda saçı iyice durulayın.

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81