0
Loreal Serie Expert Solar Sublime Güneşten Koruyucu Bakım Spreyi 125 ml

Özellik
Loreal markasının özellikle güneş ışınlarının saçlar üzerindeki olumsuz etkilerine karşı saçlarınıza kalıcı çözümler üretmek amacıyla marka tarafından SOLAR SUBLİME Ürün içerisinde bulunan etkenler sayesinde GÜNEŞ IŞINLARINA karşı ektra dayanıklı formülü ile saçınızda korumayı sağlarken nem oranını da dengeler. Özellikle yaz dönemlerinde saçınızın maruz kaldığı deniz ve havuz suyu ile güneş ışınlarının saçlarınıza verdiği zarar ve kuruluğu tamamen engeller. Saçlarınızın maruz kaldığı olumsuzluklara karşı koruma sağlarken aynı zamanda saçlarınıza sağladığı nem dengesi sayesinde saçınızın beslenmesisağlar. Saçlarınızın daha parlak ve yumuşak olmasını sağlar. Krem, saçlarınızı güneş ışınları ve suyun etkilerine karşı korurken saçlarınızda RENK KORUMASINI da sağlar.  KİMYASAL İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLARDA özel koruma sağlar ve saç renginizi homojen şekilde muhafaza ederek rengin kaybolmasını engeller. Ürün içeriğinde bulunan MEXORYL S.O UV. sayesinde güneş ışınlarına karşı emici özellik gösterir ve tam koruma sağlar. Markanın SOLAR SUBLİME serisine ait saç şampuanı ve maskesi ile birlikte kullanılması önerilir. 
Uygulama
Kuru veya nemli saça uygulayınız. Saç boy ve uçlarına uygulama yapılır. Saç köklerine uygulama yapılmaz. Tarak yardımıyla saç boy ve uçlarına yayınız., Durulama yapılmaz. 
 

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81