0
  • Majiblond Renk Seçenekleri
  • SEPETE EKLE
LOREAL Majiblond Ultra Açık Sarı Saç Boyası 50ml.

Özellik
Eşsiz bir sarı, mükemmel bir doku.
Sarışınlık dişiliğin sembolüdür. İnsanda çocuksuluk, saflık, yumuşaklık uyandırır. Ama aynı zamanda kadınlara öldürücü cazibe, çekicilik ve sofistike kadın ruhu kazandırır. Dolayısıyla ideal kadını çağrıştırır. Sarı saç, kadını karanlıktan kurtarır, üzerine ışık ve bakışları çeker. Saf,hafif dore, bej ya da küllü yansımalarla sonsuzluğa ulaşan bir renk paleti sunar. Yeni Majiblond Ultra ile L'Oréal Professionnel, çok açık sarılardan oluşan bir renk paleti sunarak kadınların güzellik arayışında tüm arzularına yardımcı oluyor. Eşsiz bir sarı, mükemmel bir doku. Ön dekolorasyon işlemine gerek kalmadan 4.5 tona kadar açmak mümkün. Neutra B teknolojisi sayesinde mükemmel nötralizasyon. Ionène G + Incell ikilisinin saçın her 3 bölümünde de var olan bakım etkisi sayesinde daha da güçlenen saç teli. Dipten uca mükemmel renk uyumu.

Teknoloji
Neutra B renklendirici ajan, sıcak yansımaları yutarak daha soğuk ve küllü sarılar yaratır:
1. Neutra B saç telinin kalbine iner.
2. Sıcak yansımaları yutarak nötralize eder. 
3. Sonuç daha soğuk , saf ve dipten uca ışıl ışıl bir sarı yansıması olur.
 
Doku
Soğuk yansımalar için dokusu sedefli bir mavi şeklindedir. Daha kremsi kıvamı sayesinde saç teline daha iyi tutunur. Bu yüzden uygulaması daha kolaydır. 
 
Saç tipi
Majiblond Ultra beyaz saçları kapatmaz. Ancak, az oranda ve eşit bir dağılım gösteren beyaz saçlarda bu ürünü kullanmak mümkündür. Tavsiye edilen renk nüansları: 900 S ya da 900.
 
Koku
Çiçeksi kokusu daha fazla konfor için, amonyak kokusunu en aza indirerek taze bir his verir.
Bu ürün profesyonel kullanım içindir. Sadece danışman kuaför salonlarında, alanında uzman, eğitimli kişilerin uygulaması önerilir. Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yaşanabilecek herhangi olumsuz durumdan firmamız Galatano5.com - Karakter Medya Yapımevi LTD ŞTİ sorumluluk kabul etmez. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81