0
Loreal Pro Homme Cover 5 Erkekler için Amonyaksız Renklendirici 3x50ml

Özellik
Loreal Homme Serisi, erkeklerin saç problemlerine yönelik olarak özel olarak tasarlanmış ürünler içerir. Cover 5, beyaz saçların görünümünü azaltıp doğal renk yansımaları katan renklendirici jeldir. Oluşan yeni saç rengi, doğal saç rengiyle uyumludur. Saçlar tazelenmiş ve yenilenmiş bir görünüm kazanır. Oluşan sonuç uzun süre kalıcılığını korur. Amonyaksız yapısı, saça zarar vermez saçın doğal yapısını bozmaz. Chrono Blend Teknolojisiyle, saçta istenmeyen sıcak tonlara ve küllü yansımalara yer vermez.Saçın doğal rengine yakın, mükemmel natural sonuçlar elde etmenizi sağlar. Sadece 5 dakikada mükemmel sonuçlara ulaştırır.
Uygulama
Uygulama esnasında tek kullanımlık koruyucu eldiven kullanın. 50 ml Loreal 20 vol %6 özel Oksidan ve 50 ml Loreal Cover 5 renklendirici jel metal olmayan bir kapta karıştırılır. Karışımı kuru saça şampuanlar gibi uygulayın. Uzun saçlarda önce diplere, ardından uçlarına yayarak uygulayın. Sürmeye başladıktan itibaren 5 dakika bekletin. Saç yapınıza uygun olarak seçtiğiniz şampuanla iyice durulayın.
Uyarı
Belirtilen bekleme süresini aştığınız takdirde daha koyu sonuçlar elde edersiniz. 2 numarada daha yoğun bir sonuç almak için 10 dakika bekleyin. Uygulama sırasında metal eksesuar (tarak, pens..vb.) kullanmayın. Kınalı saçlar ve kalıcı saç boyası ile boyanmış saçlar üzerinde uygulamayın. Kaş ve kirpiklerin renklendirilmesi için uygun değildir.

Bu ürün profesyonel kullanım içindir. Sadece danışman kuaför salonlarında, alanında uzman, eğitimli kişilerin uygulaması önerilir. Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yaşanabilecek herhangi olumsuz durumdan firmamız Galatano5.com - Karakter Medya Yapımevi LTD ŞTİ sorumluluk kabul etmez. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir   
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
Whtsp

+90 530 734 85 81