0
Landoll Up+ Complement Of Myup Colorıng System Saç Açıcı 20ml 

Özellik
Up plus açma ve boyama işlemini aynı anda yapar Up plus boyalı saçlarda oluşan bant bölgeleri dengelemede kullanılır Zamanla saçlarda oluşan uç bölgelerdeki koyulaşmaları silme işlemi yapılabilir Extra açıcı serilerle birlikte karıştırıldığında boyalı saçlarda gölgelendirme işlemi yapılabilir Extra açıcı serinin naturel saçlarda açma seviyesi 5 tondur. Up plus ile karıştırılarak kullanıldığında açma seviyesini 7-8 tona kadar çıkarabilir. Salonda yapılan boyama işlemlerinde istemeden yaşanılan koyuluk sadece up plus ile yıkama setinde 10 dakikada bir iki ton açılabilir. Up plus toz açıcıdan çok farklı olarak krem boya kıvamındadır ve saça zarar vermez.
Uygulama
Karışım oranları Up plus her türlü amonyaklı boya ile kullanılabilir Boya markalarının karışım oranlarına göre oksidan karışımı değişebilir Açma işleminde dikkat edilmesi gereken konu ise doğru oksidan seçimidir. 30 vol ve 40 vol seçimi yapılan analize göre seçilmelidir. 1+1,5 karşımı olan amonyaklı boyalarda karışım şöyledir 50 gr boya+20 gr up plus=105 gr oksidan 1+1 karışımı olan amonyaklı boyalarda karışım şöyledir 60 gr boya+20 gr up plus=80 gr oksidan

Bu ürün profesyonel kullanım içindir. Sadece danışman kuaför salonlarında, alanında uzman, eğitimli kişilerin uygulaması önerilir. Ürünlerin seçimi ve uygulaması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yaşanabilecek herhangi olumsuz durumdan firmamız Galatano5.com - Karakter Medya Yapımevi LTD ŞTİ sorumluluk kabul etmez. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir   
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81