0
L'Amorage Intense Facial Mask 50ml 

Özellik
Yüzünüzün görünümünü güzelleştiren nemlendirici maskedir. MP 269 Çift Aşamalı Emicilik Teknolojisi ile üretilmiştir. Cildi canlandırır ve ışıl ışıl kılar. A ve E vitaminlerinin doğrudan ciltte emilimini sağlamak için, uygulama sırasında çözünen yeni formülle üretilen kapsüller içermektedir. Ayrıca, hiyalüronik asit, inci tozu, 24 ayar koloidal altın, kinoa proteini ve nardan oluşan yeni bir bileşimi bulunduran altın kapsülleri ile Altın Kompleksi (MP Gold 2035) içermektedir. Aktif içeriklerden oluşan bu eşsiz kompleks, cildi pürüzsüzleştirir, kırışıklıkların ve serbest radikallerin oluşumunun önlenmesine yardımcı olur, nemlendirir ve cildin hayati esnekliğini korur. Kırışıklıklarla mücadele etmek üzere, B5, C ve E vitaminleri ile peptidler bakımından zengindir. Bol miktarda yeşil çay özü, ısırgan otu, orkide yağı, aloe vera ve papatyadan oluşan karışımı ile, cildinizi nemlendirir ve sıkı kalmasını sağlar.
Uygulama
Yüzünüze (gözler civarındaki hassas bölgeye uygulamaktan kaçınınız) hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak sürünüz. Biraz bekleyip su ile durulayınız.


BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir 


 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81