0
  • Renk Seçiniz
  • SEPETE EKLE
Keune Tinta Color Saç Boyası 60ml

Özellik

Tinta Color, kalıcı bir amonyak bazlı profesyonel bir üründür. Eşsiz Hollanda aroması formülü kimyasal kokuyu etkisiz hale getirdiği için hoş bir çiçek aromasına sahiptir. Kompozisyon ipek proteinleriyle zenginleştirilmiştir, saçı yumuşaklaştırır, "canlı" bir inci parlatıcısı verir. Hindistan cevizi yağı saç derisini korur. Patentli stabilizatör saç yapısının içine girer, onu ihlal etmez ve rengi kalıcı olarak düzeltir. İçeriklerden biri - Solamer UV filtresi zararlı güneş ışınlarına karşı korur.

Uygulama
Yarı Renkli boya ile çalışırken, aktivatör ile gölgeye bağlı olarak farklı oranlarda seyreltilir ve saç üzerinde yaklaşık 20 dakika sürer. Kullanmadan önce, ürünü her zaman alerjik reaksiyon açısından kontrol edin. Son kullanma tarihi geçmiş boya kullanılmamalıdır. Daha önce boyanmamış saçlar için, amonyak veya Spa Color serisi olmayan ürünlerin kullanılması tercih edilir. İstenilen renk 4 veya daha fazla ton orijinalinden daha açıksa, önceden boyamanız veya özel bir boya yapmanız gerekir. Eğer saçlar önceki lekelenmelerden zarar görürse, ilk önce onu beslemeniz ve tedavi etmeniz önerilir.
 
BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81