0
Kerastase Reflection Touche Cromatique Blond Froid 10ml  

Özellik
Soğuk sarı tonlu saçlarda renk bozulmalarını önlen ürün, Masque Chromatique ile karıştırılarak kullanılır. Sarı saçlarda sıcak sarı alt tonları nötralize edicidir.Kerastase Reflection Touche Chromatique Soğuk Sarı Renklendirici Bakım Yararları Boyalı saçlar için geliştirilmiş renk yenileyici ve tazeleyici etkisinde bulunan renklendirici bakım serumudur. Renk bozulmalarını gideren ürünün 4 farklı tonu vardır. Soğuk sarı, soğuk kahve, bakır ve kızıl olarak renk alternatiflerine sahiptir. Saçtaki canlı yansımaları ortaya çıkararak belirginleştirir ve canlandırır. Soğuk yansımalar için ise nötralizasyon etkisinde bulunur. Saça parlaklık kazandırmaktadır.
Uygulama
Havlu ile nemi alınmış temiz saça uygulanmalıdır.10 damla "Touche Chromatique" ile 15 ml miktarında "Masque Chromatique"  ile karışım hazırlayın.Maske ile birbirine karıştırdığınız ürünü saça uyguladıktan sonra 5 dakika kadar bekleyin ve ardından durulayın.
 

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81