0

Kerastase Elixir Ultime L'Huile Originale Saç Yağı 100ml

Özellikler
Elixir Ultime, teknolojisi ile çok yönlü güzellik yağıdır. Her zaman spot ışıkları altında olan mucizevi formül: Oléo-Complexe. Saç telleri güzellik ile beslenir ve ısıya karşı koruma kalkanı kazanır. Elektriklenme ve kabarma gözle görülür parlaklık ile kontrol altına alınır. “Elixir Ultime, saçın tüm ihtiyaçlarına yönelik çok işlevli bir yağdır. Bağımlılık yaratan kokusu ile, saçlarınızda denediğinizde, ondan vazgeçemeyeceksiniz.” Camille Quantitato, Kérastase Saç Uzmanı. Mucizevi ve kişiye özgü ritüelin besleyici,koruyucu ve güzelleştirici gücü. Beslenen ve güçlenen saç dış etkenlere karşı koruma altına alınır. Mısır filizi yağı : Güçlü beslenme sağlar. Argan yağı : Saçlarınızı korur ve saçlarda hafif bir hisbırakır. Kamelya yağı : Saça mükemmel parlaklık kazandırır. Prekaksi : Saça dayanıklılık katar.
Uygulama
Kurutmadan önce: Havlu ile nemi alınmış saçlarınıza şekillendirme öncesi en iyi tutuşu sağlamak için uygulayın. 1-2 pompa Elixir Ultime yağını saç boylarına ve uçlarına doğru eşit miktarda dağıtın. Son Dokunuş Elixir Ultime saçlarda parlaklık,ışıltı ve göz kamaştırıcı bir etki bırakır. Saç boylarına ve uçlarına 1 pompa uygulayın. Günlük Kullanım Gününüzü mükemmel kılacak bir gereklilik: Elixir Ultime, saç tellerinizi günlük yıprandırıcı etkilerden korur, besler ve mucizevi bir parlaklık kazandırır. Saç boylarına ve uçlarına 1-2 pompa uygulayın.

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.  

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81