0

Kerastase Elixir Ultime Boyalı Saç Yağı 100ml 

Özellikler
İşlem görmüş saçların gerçek parlaklığını ortaya çıkaran güç. Oléo-Complexe gücü ve Imperial çay özü saçıbesler, korur ve ışıltısını açığa çıkarır. Boyalı saçlar beslenir, güçlenir, canlı ve duyulara hitap eden bir yumuşaklık ile parlak bir görünüme kavuşur. Oléo-Complexe teknolojisi ve Imperial çay özü bileşiminden oluşur: Mucizevi ve kişiye özgü ritüelin besleyici,koruyucu ve güzelleştirici gücü. Beslenen ve güçlenen saç dış etkenlere karşı koruma altına alınır. Imperial çay özü : Değerli ve nadir, antioksidan kaynağı. Mısır filizi yağı : Güçlü beslenme sağlar.Argan yağı : Saçlarınızı korur ve saçlarda hafif bir his bırakır. Kamelya yağı : Saça mükemmel parlaklık kazandırır. Prekaksi yağı : Saça dayanıklılık katar.
Uygulama
Kurutmadan önce: Havlu ile nemi alınmış saçlarınıza şekillendirme öncesi en iyi tutuşu sağlamak için uygulayın. 1-2 pompa Elixir Ultime yağını saç boylarına ve uçlarına doğru eşit miktarda dağıtın. Son Dokunuş Elixir Ultime saçlarda parlaklık,ışıltı ve göz kamaştırıcı bir etki bırakır. Saç boylarına ve uçlarına 1 pompa uygulayın. Günlük Kullanım Gününüzü mükemmel kılacak birgereklilik: Elixir Ultime, saç tellerinizi günlük yıprandırıcı etkilerden korur, besler ve mucizevi bir parlaklık kazandırır. Saç boylarına ve uçlarına 1-2 pompa uygulayın.

 

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.  

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81