0

Kerastase Aura Botanica Bain Micellaire Riche Saç Şampuan 80ml 

Özellik İçeriğe Sahip Yoğun Besleyici Saç Banyosu Elle toplanan doğal kaynaklardan içermeyen nazik formül. İçeriğindeki besin takviyesi ile donuk, mat ve kuru saçlara gözle görülür şekilde 4 kat parlaklık 48 saat kalıcı besleyicilik etkisi ile suni kozmetik etki yerine ve sağlıklı bir dokunuş sağlar. Saçı ağırlaştırmaz, 72 saat boyunca elektriklenmeye karşı Karamel ile renklendirilmiştir. Doğal yüzey aktif maddelerin kombinasyonu ve lüks köpüğü ile saçı nazikçe temizler, kalıntılardan  Çoğu getiren hindistan cevizi şekerinde bulunan yüzey aktif maddeler ile önemli bir köpük sunar. Samoa Hindistan Cevizi Yağ 2 kez elle basılan saf bir yağdır, Saçı nemlendirir, ve doğal bir pürüzsüzlük kazandırır. Fas Argan Yağı Yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Omega 6 ve 9 açısından son derece zengindir.)
Uygulama
Şampuanı ıslak saça masaj yaparak uygulayın. İyice durulayın. Saç kremi öncesi şampuanı 2 kez uygulayın. Uygulama sonrası saç hafif sert ve doğal bir dokunuşa sahip olacaktır bu durum normaldir. Şampuan sonrası mutlaka Kerastase Aura Botanica Saç Kremi uygulanmalıdır. 
 

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81