Kemon YoGreen Krem Oksidan 6.5 Volum 1000ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Özellik;
  • Kemon Yo Yeşil Krem Aktivatör 6.5 vol. Yo Green Tubes ile sinerji içinde çalışan aktive edici kremdir .
  • Mükemmel bir renk sonucu için vazgeçilmez tamamlayıcı .
  • Aktifleştirici kremin dağıtımını kolaylaştırmak için Top Down şişesi .
  • Mevcut ürün miktarını gösteren seviye gösterge çizgisi .
  • Mükemmel dağıtım ve ürünün kazara dökülmemesi için damla kesicili Üst kapağı çevirin .
  • Kolay tutuş için ergonomik yan tutamak .

Uygulama;
  • Karıştırma : Kemon Yo Green'in karışım oranı 1:1.5'tir. Tam bir uygulama için 60 ml Yo Green renklendirici jel kremi 90 ml Yo Green Activator ile karıştırın. Yüksek verimli bir jel-krem dokusu elde etmek için hemen karıştırın.
  • Uygulama ve işlem süresi : Boyayı kuru saça bir fırça veya aplikatör şişesiyle uygulayın . 20 dakika kadar dinlenmeye bırakın. Emülsifiye edin, iyice durulayın ve özel bir renklendirme sonrası şampuanla bitirin.
  • Pastel Meches Blondes : Meches, aydınlatıcı veya tam ağartma işlemlerinden sonra, seri pastel tonlarda mükemmel sarışınlar elde etmenizi sağlar. Yıkanmış ve havlu ile nemi alınmış saça uygulayın ve 10 dakika kadar bekletin (gözle kontrol edin),
  • Nötr : Tonunu veya yansımasını değiştirmeden doğal veya renkli saçlara parlaklık vermek için Nötr Nüansı Yo Green Activator ile karıştırın. Diğer tüm Yo Green nüansları ile 1:1 oranında karıştırıldığında, aşırı parlaklık vererek ışık yansıması sağlar. 20 dakika kadar bekletin.
Bu ÜrünKarakter MedyaEntegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.
CinsiyetUnisex
Miktar1000 ML
Üretim Yeriİthal
Volum6 Volum
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...