0
Kemon Lunex Ultra Light Fast 2*200ml 

Özellik

Boyalı ve natürel saçlarda saç düzleştirici ile kullanılarak çok kısa zamanda gölgelendirme işlemi yapar.
Performans
Yapılan gölgelendirme sevisi sonrasında saçı yıkamaya ihtiyaç yoktur. Doğal ve boyalı saçlara uygulama yapılabilir. Doğal saçlarasa 4-5 tona kadar açma sağlar(iki defa uygulamada). Boyalı saçlarda 2-3 tona kadar açma sağlar(iki defa uygulamada). Zamandan tasarruf sağlar
Uygulama
Lunex lıght fast tek başına kullanılır.Saç yapısına göre 170-190 derece düzleştirici ısısı kullanılır. Oksidanla karıştırılmaz. Gölgelendirme yapılacak saç tutamına (boyalı yada natürel) direk sürülür. İnce bir tarakla taranılarak ürünün fazlası alınır. Daha önceden ısıtılan saç düzleştiriciyi saçı içine alarak düzleştiriciyi kapatmadan alt kısımla saça sürüp fazla ürün buharlaşması sağlanır. Fazla ürün buharlaştırıldıktan sonra düzleştirici işlemi yapılır. Düzleştirici işlemi yapılırken saçın renginin açıldığını bariz bir şekilde görebilirsiniz. Daha fazla bir açılma istendiği taktirde saç tutamına işlem ikinci defa tekrarlanır. Gölgelendirme işlemi bittikten sonra saç yıkanmaz ve servis sonlandırılır.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR
Lunex lıght fast sıvı bir ürün olduğundan çok fazla ürün sürülmemelidir. Saça sürülen ürün buharlaştırılmdan düzleştirici kullanılmamalıdır. Açılan tutamlarda daha fazla açma sağlayabilmek için üzerine açıcı sürülmemelidir. Bir sonraki gölgelendirme işlemini gerçekleştirmek için 3 ay beklenmelidir.


BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.

 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81