0

INSIGHT Colored Hair Renk Koruyucu Krem 1000ml 

Özellik
Boyalı ve röfleli saçlar için idealdir. Zengin içerikleri sayesinde saçların renginin korunmasını sağlar. Saç renginin yıkanma anında saçtan akmasını engeller. Saçları güneşin soldurucu etkilerine karşı korur. Saçların karışmasını önler ve kolayca açılmasını sağlar. Organik macademia yağı özleri saçlarınızın beslenmesini ve korunmasını sağlar. Boyanın saçta kalma süresinin uzatılmasına yardımcı olur. Kına özü, mango yağı, ve üzüm çekirdeği yağı ile renk koruyucu özelliği kazandırılmıştır. Paraben, SLS, mineral yağlar, renklendirici ve silikon içermez. Alerjen olmayan koku maddeleri içerir.
Uygulama
Insight Colored Hair Protective Renk Koruyucu Şampuan saçlarınızı yıkayıp durulayın. Saçlarınızın boy ve uçlarına uygulayın. Etki etmesi için 3-5 dk bekletin. Bol suyla durulayarak saçlarınızdan arındırın.
 

BU PROFESYONEL TEKNİK BOY BİR ÜRÜNDÜR. BU ÜRÜNLER, SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA KULLANILMALIDIR TEKNİK BOY ÜRÜNLERİN KULLANIM SÜRESİ UZUN OLDUĞUNDAN BU SÜRE İÇERİSİNDE SAÇLARINIZIN İHTİYACI DEĞİŞEBİLİR EV KULLANIMI İÇİN TERCİH EDİLMESİNİ TAVSİYE ETMİYORUZ. 
ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81