0

Haisy Professional Bleaching Powder Saç Açıcı Toz 500 gr -

Özellikleri
İçeriğindeki Orbignya yağı cilde rahatlatıcı etki sağlar ve nem dengesini korur. Murumuru yağının mucizevi etkisi ile saçın doğal nemi arttırılır ve zengin vitamin kompleksi ile besler. Tocopherol E-Vitamini desteğini verir. Omega-3, Omega-6, Omega-9 yağ asitleri içerir. Bu özel bileşenler son derece sağlıklı ve yumuşak saçlar yaratarak, tüm uygulama sürecinde saçları korur. Saç açma işlemi profesyonel bir uygulama olduğu için sadece uzman kişilerce uygulanması tavsiye edilir.
Uygulama
Metal olmayan bir kapta 45gr (3 ölçek) Haisy Bleaching Powder açıcı ile istenilen açma derecesine göre 90ml 'lik 20 Vol. oksidan krem ile homojen kıvama gelene kadar karıştırınız. Cilde temas etmediği sürece 30 Vol. oksidan krem ile karıştırılabilir. Hazırlandıktan hemen sonra eşit dağılacak şekilde saça bolca sürün. Yıkanmamış kuru saça ense bölgesinden başlayarak ince tutamlar halinde, dikkatlice ve eşit şekilde uygulayın. Doğal Saçın ilk kez Boyanması: Önce saç boylarına ve uçlarına, baş derisinden 1-2cm bırakarak uygulayın. 10 dakika kadar, istenilen açma derecesine göre saçın 2-3 ton açılmasını bekleyin. Daha sonra, baş derisine değdirmeden, dikkatlice saç diplerine uygulayın. Dip Boyama Yukarıdaki talimatlara göre miktarların yarısını kullanarak uygulayınız. Daha önceden açılmış bölgelerin üzerine uygulayın. Uygulama Süresi Saçın dokusuna, kullanılan developer ve istenilen sonuca bağlı olarak 15-50 dakika. Saçı 5 dakikada bir kontrol ediniz. Etki süresini kısaltmak için ısı kaynakları veya buhar cihazı kullanmayın. Ürünü temizleme losyonları ile karıştırdığınızda kullanmayın. İşlemlerin sonucunda saçı ılık su ile durulayın şampuanlayın ve bakım uygulayın.

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir 

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81