Davines Oi Hair Butter Saç Bakım Yağı 1000ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Davines Oi Hair Butter Saç Bakım Yağı 1000ml

Saçları anında derinlemesine besler venemlendirir. Saça yumuşaklık katar,saçın daha kolay olay taranmasınısağlar. Saça parlak ve pürüzsüz birgörünüm kazandırır. Saçlarınkabarmasını önlemeye yardımcıolur. Saçı UV ışınlarına ve dışetkenlere karşı korur. Saçlarda hoş,güzel bir koku bırakır.Davines Oi Hair Butter Güzelleştirici Saç Bakım Yağıİçerik: Roucou Yağı: Yaşlanma karşıtı ve güçlüanti-oksidan etkisiyle havuçtan 100 kat daha fazla beta-karoten içeren yağ,saçları güçlendirmeye yardımcı olur ve saçlara ekstra yumuşaklık ve parlaklıkkazandırır. Pirinç Kepeği Yağı: Saçlarıderinlemesine onarır ve besler. JojobaYağı: Saçta var olan nemi korur, saçın daha parlak görünmesine yardımcıolur.Davines Oi Hair Butter Güzelleştirici Saç Bakım YağıKullanımıNormalden Kalına Doğru Saçlar İçin;Uygun miktardaki ürünüelinizde ısıtın, nemli saça uygulayın, 5-10 dakika bekleyin ve saçı iyicedurulayın.Normalden İnceye Doğru Saçlar İçin;Uygun miktardaki ürünüelinizde ısıtın, kuru saça uygulayın, 10 dakika bekleyin ve saçı iyicedurulayın. Saçı şampuanlayıpdurulayarak işlemi sonlandırın.Ekstra Besleyici Bakım İçin; Uygun miktardaki ürünüelinizde ısıtın, kuru saça uygulayın, 10 dakika bekleyin ve saçı iyicedurulayın. Saçı şampuanlayıpdurulayarak işlemi sonlandırınBu Ürün Karakter Medya  Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...