0

Davines Dede Conditioner İnce Telli Saçlar İçin Koruyucu Krem 250 ml

Özellik
Hassas yapılıyumuşak ve hafif saçlara ağırlık hissi vermeden bakım uygulayan krem,perma veya boyama gibi kimyasal işlemler öncesinde saç yapısını korumaya alır.
İnce telli ve yıpranmış saçlarda canlandırma etkisinde bulunur. Daha sağlıklı ve hacimli saç görünümüoluşturur. Saç tellerindeki yıpranmayı onarıcıdır. Perma uygulaması ve boyama gibi kimyasal işlemler öncesi saç yapısını korur. 4.0 pH değerine sahip olan krem, cildi yormaz nazikçe bakım yapar. Günlük kullanım için uygun olarak tasarlanmıştır. Orbassano kırmızı kereviz özlü içerikte slow food presidium maddesi de mevcuttur. Tatlı badem yağına sahip olan formül, saçı yumuşatıyor, besliyor ve elastikiyet kazandırıyor. Provitamin B5 ile saçları besliyor. Üzüm ekstresi ile güneş ışınlarının zararlı etkenlerine karşı koruyucu etkisinde bulunur. Bu ekstre ile ayrıca saçları kurutma sonrasında oluşan serbest radikallerin saça zarar vermesinin de önüne geçilir.
Uygulama
'Davines Dede İnce Telli Saçları Koruma Şampuanı' ile temizlediğiniz saçınıza uygulayınız. Nemli saçınıza uyguladığınız kremi saç üzerinde 3-5 dakika kadar bekletin ve ardından saçları tarayın. Son olarak saçınızı zorlamadan bol su ile durulayınız.


BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81