0

Davines Dede Hair Mist İnce Telli Saçları Koruyucu Krem Sprey 250ml

Özellikleri
Hafif yapılı durulanmayan formüllü krem, saç işlemi öncesinde ve perma, düzleştirme, boya benzeri kimyasal işlemler öncesinde saçları eşitleyicidir. İnce telli, yıpranmış saçlar için idealdir. İnce teli ve yıpranmış saçlara canlılık kazandırır. Saçları daha sağlıklı ve hacimli görünüm sağlar Saçlarda oluşan yıpranmayı Perma, düzleştirme ve boya gibi kimyasal işlemlerin zararlarına karşı saçı 4.0 pH değerine sahip olan krem sprey, cildi yormuyor nazikçe bakım uyguluyor. Günlük kullanım içinideladir ve oldukça pratik Saçları yumuşatan, besleyen, esneklik kazandıran etkisini tatlı badem yağından alır. Saçı Provitamin B5 ile besler. Üzüm ekstresiile güneş ışınları ve serbest radikallerin saça verebileceği zararı engellemeye yardımcı olur.
Uygulama 
'Davines Dede İnce Telli Saçları Güçlendirici Şampuanı' ile saçınızı yağdan ve kirden arındırınız. Temizlenmiş nemli saça püskürterek uygulayınız. Durulama yapmayınız.

BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
 
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81