0
Davines Authentic Nourishing Besleyici Yağ 140ml 

Özellik
Authentic Nourishing Besleyici Yağ saçlara, yüze ve cilde organik içeriğiyle bakım yapıyor. İçeriğinde zararlı maddelere yer vermeyen ürün, cildi ve saçları besleyerek, sağlıklı yapı oluşturur. Saç, vücut ve yüz bakımı için kullanımı tavsiye edilir. Sülfatsız yapıya sahip olan ürün Brezilya fönü gibi keratin yüklemeleri sonrasında kullanılabilir özelliktedir.Saça yapılan uygulamanın daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar.Yoğun ve etkili bir bakım sunan besleyici yağ,doğal bir ışıltı kazandırır. Saçlara, yüze ve cildinize nem katan yağ, ayrıca besleyerek, canılık verir. Fön, maşa, şekillendirici uygulamalarından gelebilecek zarara karşı saçları korur. Saçların elektriklenmesiniönler. Hassas ve kuru ciltler içinidealdir. Organik içeriği saçlara, yüze ve vücuda zarar vermiyor.  Saçın yumuşak ve aşırı derecede parlak olmasını içerdiği jojoba yağı ile sağlıyor. Proteinler ve aminoasitler açısından zengin olan organik susam yağına sahip olan içeriği ile yeniden canlandırıcı etkisinde bulunur.  Nemlendirici ve anti-oksidan etki organik shea yağı, saçı yumuşatıyor ve rahatlatıyor. Yumuşatıcı ve anti-oksidan özellikli organik ayçiçeği yağına sahiptir.  Nemi tazelemeye yardımcı olan aspir yağıayrıca saçtaki ve ciltteki nem kaybına karşı koruma sağlar. %98 oranında doğal maddelere ve organik olarak yetiştirilen aspir yağına sahiptir.  Formülü SLES, paraben, yapay renkler, silikonlar, sülfatlar ve PEG içermeden geliştirilmiştir. Hoş kokusunu içeriğinde mevcut olan %100 doğal esanslardan almaktadır.
Uygulama
Saç Kullanımı:

Saçlarınızı 'Authentic Cleansing Nectar Arındırıcı Şampuan' iletemizleyin. Havlu yardımı ile fazla nemini alın. Saç uçlarına ufak bir miktar ürünü uygulayınız. Saçlarda ek koruma etkisi ve daha fazla parlaklık için fön işlemi ya da diğer ısılı işlemler öncesinde uygulama yapabilirsiniz.
Yüz Kullanımı:
Nemlendirme ve pürüzsüz görünüm sağlamak için yüzünüze yeterli olacak miktarda uygulayın.
Vücut Kullanımı:
Nemli, kuru vücudunuza masaj yaparak uygulayınız.
 
BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81