Brazilian Blowout Anti-Frizz Açai Saç Kremi 350ml

Brazilian Blowout Anti-Frizz Açai Saç Kremi 350ml

Elektriklenme karşıtı saç kremi. Saç kütiküllerini pürüzsüzleştirerek saçı koruma altına alır. İçerdiği özel Açai Besin Kompleksi, saç rengini korurken saça nemi hapseder. Saçı beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olmak için zengin bir amino asit kaynağıyla sarar. Yeni nesil kopolimer sistemi saçın elektriklenmesini önler ve Brazilian Blowout salon bakımının ömrünü uzatır. 

Uygulama Şekli
Islak saça masaj yaparak uygulayın, daha sonra durulayın.
En iyi sonuç için Brazilian Blowout Açai Şampuan ile birlikte kullanın. 
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...