0
Biosarda Keratin Bakım Seti 300ml Şampuan + 300ml Saç Kremi + 100ml Serum 

Özellik
Keratin saç telindeki pulcukları kaplayarak saç teline karşı koruyucu bir kalkan oluşturur ve saçı çevresel etkenlere karşı koruma sağlar. Gözle görünen ve hissedilen muhteşem sonuçlar ile saçlarınız eski sağlıklı yapısına kavuşur. Yıpranmaları onarır, saçı içten dışa doğru onarır ve güçlendirmek için saç hücresine nüfuz eder.Saçların ölü hücresini atmasına yardımcı olarak saç yüzeyine pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazandırır. Saçın ihtiyacı olan nemi sağlayarak besler ve işlemden sonra derinin ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Paraben ve renklendirici içermez.
Uygulama
Nemli saçlara ve nazikçe saç derisine masaj yaparak uygulayın ve bol su ile durulayın. Şampuanın 2-3 dakika saçta kalması saçın daha fazla vitamin almasını sağlayacaktır. Daha sonra bol su ile durulanır.
Uyarılar
Göz ile temastan koruyunuz. Göze temas halinde bol su ile durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
 
BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81