0
Biosarda Kayısı Çekirdekli Peeling Jel 150ml

Özellik
Sağlığın güzellik ile eşsiz buluşması...
Canlı ve taze bir cildin ilk sırrı, doğru bakım teknikleri uygulamaktır. Çağın modern teknolojileri bu anlamda yenilenirken, doğadan ilham almak kaçınılmazdır. İçerdiği antioksidanlar sayesinde cilde güzellik kazandıran kayısı, genç ve duru bir tene ulaşmanın altın anahtarıdır. Besin olarak tüketildiğinde oldukça faydalı sonuçlar doğuran kayısı, kozmetik alanında da etkin rol oynamaktadır.
İçeriğinde yer alan potasyum sayesinde gençlik iksiri olarak görülen kayısı, peeling için ideal bir seçenektir. Cilt bakımında başarılı ürünlerin lider ismi BIOSARDA, Kayısı Peeling ürünü sayesinde cildin detaylıca yenilenmesine olanak sağlar. Ölü derilerin atılmasını ve yeni cildin taze bir görünüme kavuşmasını sağlayan ürün sayesinde yaşlanma süreci yavaşlatılır. Cilde önemli ölçüde destek sunan Kayısı Peeling ürünü, hücre yapımını hızlandırır.
Pürüzsüz Bir Cilt İçin Mucizevi Kayısı Etkisi
Kayısı Peeling, bileşiminde yer alan vitamin ve nemlendiriciler sayesinde cilt gözeneklerinin açılmasını kolaylaştırır. Yağ kalıntısı hissettirmez ve derinlemesine etki eder. Aromaterapi ve masaj uygulamaları için ideal ürün seçeneğidir. Daha yoğun etki için, duş sonrası açılan gözeneklere uygulanması önerilir. Tüm vücut ve yüzde kullanıma uygun olan Kayısı Peeling, BIOSARDA dünyasının etkili ürünleri arasındaki yerini korumaktadır.
Uygulama
Temiz cilde bir miktar kaoyarak dairesel hareketler ile cilde uygulanır.Düzenli kullanımda siyah noktaların oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
BU ÜRÜN PROFESYONEL BİR ÜRÜNDÜR SADECE DANIŞMAN KUAFÖR SALONLARINCA UYGULANIR SATILIR ÜRÜNLER İLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
BENZER ÜRÜNLER
Whtsp

+90 530 734 85 81