Aveda Chakra 3 Niyet Çakra Vücut Misti Sprey 100ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Aveda Chakra 3 Niyet Çakra Vücut Misti 100ml 018084986738

Eski Hindistan iyileştirme sanatı Ayurveda'ya göre; saf esansiyel yağlar içeren dengeleyici aromatik pure-fume,™ motivasyon merkezimiz olan güç çakramızı dengeler.

Organik sertifikalı lavanta, köknar, limon ve diğer saf çiçek ve bitki özleri ile güç çakrası dengelendiğinde kuvvetli hissederiz.


Chakra,™ 3 niyet ve dileklerimizi belirlediğimiz motivasyon merkezidir. Güç çakramız dengede olduğu zaman; hedeflerimize ulaşırız, kendimize güveniriz ve motive oluruz. 

Eski Hindistan iyileştirme sanatı Ayurveda'ya göre güç çakramızı dengelemek için saf esansiyel yağlar gereklidir. Organik sertifikalı lavanta, köknar ve limon yaprakları kişiyi dengede tutar. 

Kullanım
İhtiyaç duyduğunuz her an sıkın. Yoga veya meditasyonu destekler.


Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...