Aveda Chakra 2 Besleyici Çakra Vücut Misti Sprey 100ml

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Aveda Chakra 2 Besleyici Çakra Vücut Misti 100ml 018084986721

Eski Hindistan iyileştirme sanatı Ayurveda'ya göre; saf esansiyel yağlar içeren dengeleyici aromatik pure-fume™, zindelik ve duyu merkezimiz olan zevk çakramızı dengeler.

Zevk çakrası sandalağacı, organik sertifikalı portakal ve sardunya yaprağı esanslarıyla dengelendiğinde beslenmiş hissedilir.


Çakra™ 2, temel ihtiyaçlarımızdan uzaklaşıp başkalarıyla olan ilişkilerimize yoğunlaştığımız zindelik ve duyu merkezidir. Zevk çakrası dengedeyken enerji seviyemiz dengededir, duyularımız açıktır, duygularımız özgürdür ve beş duyuya bağlıyızdır. 

Eski Hindistan iyileştirme sanatı Ayurveda'ya göre zevk çakramızı dengelemek için saf esansiyel yağlar gereklidir. Sandalağacı, organik sertifikalı portakal ve sardunya yaprakları kişiyi dengede tutar.

Kullanım
İhtiyaç duyduğunuz her an sıkın. Yoga veya meditasyonu destekler.


Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir
Yürürlükteki mevzuat gereğince, telekomünikasyon, yemek, gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart ve hediye çeki gibi somut mal veya hizmet içermeyen ürünlere ilişkin alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidr.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.


Teslimat
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...